Леви та Компаньон-Нафтогаз вже тривалий час є сусідами по турнірній таблиці. Щоправда, ще три тури тому львів’яни доволі впевнено почувалися на четвертій позиції, а кияни йшли п’ятими з відставанням у чотири пункти.

Однак за три грудневі тури, що команди зіграли після місячної паузи в чемпіонаті, все кардинально змінилося. В цих іграх «нафтовики» набрали 8 очок з 9 можливих, а "леви" тільки 1. І сьогодні вже підопічні метра українського тренерського цеху Олександра Сеуканда займають 4-те місце, випереджаючи львів’ян на три пункти.

Тож сьогодні львівська команда має хорошу нагоду наздогнати конкурента. Але для цього підопічним Дениса Булгакова потрібно не просто виграти нинішню очну дуель, а зробити це в основний ігровий час. Нагадаємо, що в трьох попередніх іграх перші два виграли Леви (3:2 і 4:2), а в останньому перемогу отримав Компаньон-Нафтогаз (5:3).

Як завжди, для мешканців Львова ХК Леви спільно з Львівським автобусним заводом, який опікується командою, організовує виїзд на гру до Новояворівська. Автобус від прохідної ЛАЗу (вул. Стрийська, 45) відправляється о 17:15 (збір о 17:00).

Автобус доставить вболівальників прямо до Льодової Арени у Новояворівську, а по завершенні гри привезе назад у Львів. З питаннями стосовно поїздки можна звертатися за телефоном 067-35-88-534. Додамо, що проїзд автобусом – безкоштовно, а вартість квитка на гру – 20 гривень.

фото: kovzanka.com.ua