«Леви» мали чудову можливість довести, що втрата четвертого місця, яка стала наслідком невдач в останніх іграх – явище тимчасове. Для цього нашій команді необхідно було обіграти столичний «Компаньон-Нафтогаз», який очолює екс-тренер національної збірної України Олександр Сеуканд. Однак з самого початку гра склалася не так, як планував керманич львів’ян Денис Булгаков. Помилки в обороні «Левів» у першому періоді гри призвели до того, що вже по його закінченні долю зустрічі практично було вирішено на користь гостей: на табло горіли цифри 0:4.

Однак треба віддати належне команді господарів. Виправдовуючи свою назву, «Леви» не здалися на милість переможця і в другому та третьому періодах повністю володіли ігровою ініціативою. Однак, створивши чимало гольових моментів, у наших хокеїстів відверто не склалося з їх реалізацією. Нашим хокеїстам відверто бракувало свіжості. Воно й не дивно, команда була виснажена попередньою грою з лідером чемпіонату київським «Соколом», яка відбулася лише два дні тому і закінчилася перемогою киян тільки в серії післяматчевих булітів. В підсумку «Леви» закинули лише одну шайбу і таким чином зазнали поразки з рахунком 1:4.

Додамо, що тепер відрив між «Компаньон-Нафтогазом» та «Левами» збільшився до шести очок, а свій наступний поєдинок львів’яни проведуть на своєму майданчику у середу, 4-го січня, проти донецького «Донбасу».

Леви (Львів) – Компаньон-Нафтогаз (Київ) – 1:4 (0:4; 1:0; 0:0)
Шайби закинули: 0:1. Хомутов (Благой, Шаритон, 2:28), 0:2. Гаврилюк (Хомутов, Кривомаз, 9:24), 0:3. Шаритон (Хомутов, Татаренко, 13:48), 0:4. Хомутов (Шаритон, Кривомаз, 14:54 – у більшості), 1:4. Расторгуєв (Марушев, Хонін, 34:20).