28-31 жовтня у Львові відбулось 6-те за рахунком зібрання гламурних та модних – Lviv Fashion Week.

Перше, що варто відзначити це місце проведення LFW – Шувар-експо. Було дивно усвідомлювати, що місцем проведення тижня високої моди є ринок. Проте, все й справді було на високому рівні.

Організація, котра кожного року була на доволі високому рівні цього року заслужила особливої похвали. Приміщення досить зручне для подій такого характеру. Все грамотно та просто. Не було й жодних затримок між показами, що так дратували всі попередні рази.

Цьогорічний фешн був більш схожий на світську вечірку з показом мод. Львівський фешн перейшов на новий рівень.

Що до самих показів, то справді здивували молоді дизайнери. Показ молодих дизайнерів «SABOTAGE» був свіжим та цікавим. Молоді гуру високої моди приємно вразили, як звичайним кежуалом, так й експериментальною модою.

Яскравою плямою на тлі Фешн-віку була колекція дизайнерів від студії «Рептилія» – «Зірковий терен». Увесь показ зал ревів оплесками. Рептилія жалила в самісіньке серце. Ідея була витримана від початку до кінця і саме цього так часто не вистачало іншим показам.

Що до інших показів, то в них домінував молодіжний одяг, що досить сильно не сподобалось підстаркуватій гламурній публіці фешну. Покрій моделей досить цікавий і екстравагантний, та кольори – мінорні. Бежевий, сірий, коричневий , чорний – домінували. Чи то під впливом сьогоднішнього часу, чи то від якихось депресивних настроїв самих дизайнерів.

Для молоді потрібне щось жвавіше та яскравіше.

Решта ж показів нічим особливим не вирізнялись та не запам’ятовувались. Просто споглядання на одяг на красивих дівчатках та хлопчиках. Хоча, варто також відзначити, що цього року моделі були гарно підібрані. За це дизайнерам оголошується величезна вдячність.

Із запрошених гостей варто відзначити гуру моди – Такада Кензо. Також були присутні Василь Горбаль та Андрій Садовий, котрий вручав подарунки Кензо від громади міста Львова.