Володимир В’язівський зазначив, що заяву про своє зняття він опублікував на власному сайті на Покрови.

Він пояснив, що знявся з виборчих перегонів, дотримуючись тієї обіцянки, якої дав раніше. Мова йде про те, що Володимир В’язівський публічно обіцяв зняти свою кандидатуру, якщо в його окрузі буде більш рейтинговий кандидат від опозиційних сил.

«Я людина слова. Я казав, що якщо будуть рейтингові опитування, і якщо є рейтинговіший чоловік за мене в окрузі від опозиційних сил, то тоді маю зніматися, щоб підставити плече, щоб не вийшло, що коли два українці змагаються, то перемагає третій. Не хотів би, щоб третій неукраїнець перемагав у моєму рідному окрузі», – наголосив Володимир В’язівський.

На запитання про те, чи тепер він буде працювати на користь кандидата від опозиції, Володимир В’язівський відповів, що буде, але не обов’язково у своєму окрузі.

«Так, думаю, що буду працювати навіть не в рідному окрузі, а побачу, яке рішення приймає сьогодні «Батьківщина». Якщо вони не знімають свого кандидата по округу, де йде Доній, то маю бажання поїхати і підставити плече Донію», – поінформував Володимир В’язівський.

Нагадаємо, Володимир В’язівський кандидатував в Сокальському окрузі (№124).