Гурт «Кому вниз» приїхав до Луцька, щоб взяти участь в благодійному концерті на підтримку 14-річної онкохворої Яринки Малаховської, яка страждає на рак лімфовузлів 4 стадії.

Організатори заходу: ЛМГО «Луцьк живи і розквітай», ВО ВМГО «Українська Народна Молодь», за підтримки громадського об’єднання «Лучани».

Під час перед концертної прес-конференції учасники гурту Андрій Середа та Сергій Степанченко поспілкувались з журналістами про стан сучасної української культури, політичну ситуацію та плани на майбутнє.

Відповідаючи на питання про участь гурту у політиці, Андрій Середа зазначив, що підтримує і буде підтримувати лише ВО «Свобода», а також додав, що розчарований діяльністю екс-президента Віктора Ющенка: «Я вважаю, що він мені винен, бо я дуже багато йому віддав. Ми всі покладали на Ющенка надії. Я думаю, я ще з нього спитаю».

Щодо творчих планів, то «Кому вниз» пообіцяли в цьому році випустити свій альбом.

Середа розповів, що участь в благодійному концерті, який спрямований на допомогу одній людині є для гурту дебютом. Раніше вони виступали у благодійних концертах і фестивалях без такої конкретної адресної спрямованості. Крім того Андрій Середа додав, що вимагатиме звітності щодо використаних грошей.

Під час концерту вдалось зібрати 12 298 грн. Всі кошти передали батькові хворої дівчинки.