Про це лідер УСДП заявив під час прес-конференції у Львові, коментуючи ситуацію, що склалась у партії «Батьківщина» у Львівській області.

«Я закликаю виборців не голосувати за клони, тому що це не піде на користь ані демократії, ані справжній «Батьківщині». Я пропоную голосувати за нас, за Українську соціал-демократичну партію, яка є співзасновником Блоку Юлії Тимошенко», - сказав Євген Корнійчук.

«Треба визнати, що справжня «Батьківщина» остаточно втратила можливість взяти участь у цих виборах, всі терміни оскарження згідно законодавчих норм, вже спливли. Тут не допоможуть ні акції протестів, ні голодування. А підтримка клонів не має жодного сенсу», - наголосив лідер УСДП.

Євген Корнійчук повідомив, що реєстрація «Батьківщини» заблокована саме судовим рішенням. «Справа не в юстиції, яка відмовляється реєструвати. Вона робить те, що вирішив суд, і не має права не підкоритись. Інша справа, що це неприпустимо, коли суди втручаються в діяльність громадських організацій та політичних партій, але на сьогодні ми маємо саме такий результат, і поки суд не змінить своє рішення, ситуацію виправити не можна», - заявив лідер УСДП.