Про це повідомляє УТ

Фракція «Елк» Національних Зборів Вірменії відповідно до ч.2 ст. 149 Конституції кандидатом в прем'єр-міністри висунула Нікола Воваєвіча Пашиняна. Згідно з інформацією, інших кандидатів не висунуто.

Як писав «Вголос», 23 квітня прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян, через якого у країні кілька тижнів не вщухають протести, подав у відставку. Наступного дня у відставку пішов весь уряд.

Проте, попри відставку прем'єр-міністра, протестувальники знову вийшли на вулиці і стверджували, що їхні вимоги не виконані. Вони домагались дострокових виборів та усунення партії влади.

29 квітня, у Єревані, столиці Вірменії, поновилися протести. Активісти, які виступають проти правлячої партії, почали перекривати дороги.

Нагадаємо, 17 квітня, в день, коли парламент обрав екс-президента Сержа Саргсяна прем'єр-міністром, лідер опозиційної партії «Громадський договір» та голова парламентської фракції «Елк» Нікол Пашинян оголосив про початок безкровної «оксамитової» революції.

У п'ятницю, 20 квітня, зранку сотні активістів опозиційного руху, що виступає проти прем'єрства Сержа Саргсяна, розбившись на групи, вийшли на вулиці Єревану з метою перекриття руху транспорту.