Суперником львів’ян буде луганська «ЛТК», команда, що у цьому чемпіонаті уже встигла нашуміти і показати свої високі наміри.
Сказати, що матч для «Енергії» буде непростим – не сказати нічого. Хто слідкує за нашим чемпіонатом, той передбачить такий поворот подій. Симпатичне про себе враження луганчани залишили ще влітку, коли непогано зіграли на «Кубку Львівщини». Тоді, до речі, ЛТК і обіграла «Енергію» з рахунком 4:1, однак у чемпіонаті луганчани вдома склали зброю перед чемпіоном України. Коли, здавалося, у Луганську команда Романа Ковальчика може створити сенсацію, «телефоністи» за усіма статтями програли «Енергії» з рахунком 0:5. Утім, ця поразка лише додала оптимізму Романові Ковальчику та його підопічним працювати більше і більше.
Немає сумнівів у тому, що гравці ЛТК стрімголов летітимуть за сенсацією у Львові. Натомість львів’яни свого суперника перебігати не зможуть точно, а от тактично переграти опонента – справа цілком реальна. Нікому не секрет, що гравці львівської команди старші за віком, відповідно і досвіду у них значно більше. З цього можна зробити висновок, що Миколі Сичу і його команді у цій грі потрібно бути хитрішими.

Кадрових проблем в «Енергії» майже немає. До гри готуються усі, за винятком Дениса Овсяннікова, якому зробили операцію. Воротар Володимир Кардаш, який пропустив товариську гру з хмельницьким «Спортлідером+», також уже тренується у загальній групі і готовий зіграти у неділю.

На руку «Енергії» може зіграти те, що головний тренер ЛТК Роман Ковальчик разом з молодіжною збірною України їздив до Санкт-Петербурга на престижний міжнародний турнір. Відповідно, і часу підготувати свою команду до важливого матчу у Львові не було достатньо. Кували перемогу у дивовижному місті на Неві для нашої збірної і деякі гравці зі складу луганчан. У якому стані вони перебувають після збірної, яку гру покажуть у Львові, і чи зіграють взагалі – велика загадка.

Не складно здогадатися, що до рідного міста в особливому настрої приїдуть і корінні львів’яни – Тарас Кузь та Андрій Пітуля. Обоє свого часу грали за «Енергію», і якось не віриться в те, що матч для них не буде особливим. Швидше за все, вийде на майданчик проти «Енергії» ще один колишній гравець команди Дмитро Іванов.

Хто як зіграє, і хто буде в якому настрої після матчу, дізнаємось у неділю, 23 грудня. Чомусь немає сумнівів у тому, що в Палаці спорту «Галичина» летітимуть іскри.