Про це йдеться в декларації лідерів «Великої сімки» за підсумками засідання в Гаазі.

«Ми підтримуємо народ України, який прагне відновити єдність, демократію, політичну стабільність і економічне процвітання своєї країни. Ми високо оцінюємо амбітну програму реформ українського уряду і підтримаємо її реалізацію», – йдеться в декларації.

При цьому наголошується, що підтримка G-7 здійснюватиметься відповідно з прагненням України почати нову главу в історії країни, а саме проведення конституційної реформи на широкій основі, вільних і справедливих виборів президента в травні, заохочення прав людини та дотримання прав національних меншин.

Крім того, підкреслюється, що Міжнародний валютний фонд відіграє головну роль у наданні підтримки для проведення реформ в Україні для зменшення вразливості економіки України і кращої інтеграції країни в якості ринкової економіки в багатосторонню світову систему.
«Ми рішуче підтримуємо роботу МВФ з українською владою і настійно закликаємо їх досягти швидкого завершення переговорів. Підтримка МВФ буде мати вирішальне значення в отриманні додаткової допомоги від Світового банку, інших міжнародних фінансових інститутів, Європейського союзу, і двосторонніх ресурсів», – йдеться в декларації.

Джерело: УП