Лідери молодіжних організацій Львова, які входять до Блоку Віктора Ющенка, закликали львів’ян та гостей Міжнародного економічного форуму не піддаватись на провокації з боку а влади та ігнорувати усі заходи Форуму, на яких буде присутній прем’єр-міністр Віктор Янукович. Про це йдеться у заяві за підписами голови ЛОО Спілка Української Молоді Богдана Беня, голови ЛОО „Молодий Народний Рух” Андрія Корната та заступника голови ВМГО „Українська Народна Молодь” Олега Немчінова.
„Ми, члени молодіжних організацій Блоку Віктора Ющенка хочемо застерегти Адміністрацію Президента, Міністерство внутрішніх справ, Службу безпеки України від повторення під час Міжнародного економічного форуму Львові подій, що мали місце в Івано-Франківську під час робочої поїздки Прем’єр-міністра України Віктора Януковича 24 вересня 2004 року”. ― йдеться у заяві.
„Усі члени наших організацій здали на час проведення Форуму на зберігання усі наявні курячі яйця, „тупі” і „важки предмети”, метальні пристрої „аля-Гавриш”, та „шарико-підшибнікі”. ― зазначено у заяві.
7-9 жовтня у Львові відбуватиметься Четвертий міжнародний економічний форум. Офіційної інформації щодо участі прем’єр-міністра у Форумі наразі не було.