Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Зокрема, з литовського боку участь у зустрічі взяли: Ґінтаре Наркевічуте – міжнародний секретар партії «Союз Вітчизни Литовські Християнські Демократи», Андрюс Кубілюс – депутат Сейму Литви, колишній прем'єр Литви, Аудронюс Ажубаліс – депутат Сейму Литви, колишній керівник МЗС Литви.

Під час зустрічі сторони обговорили сучасну політичну ситуацію в Україні.

Лідер націоналістів наголосив, що на Сході українці відстоюють свою територіальну цілісність і незалежність у війні з одвічним ворогом Кремлем.

«Нині я зв'язувався з хлопцями батальйонів «Січ» та «Карпатська Січ» ситуація на Сході залишається дуже напруженою. Агресор постійно наступає, але наші хлопці тримають оборону, і, що головне, бойовий дух та патріотизм у них незламні. В Україні відбувається четверта хвиля мобілізації, однак влада і досі не хоче запроваджувати воєнний стан, натомість удається до напівкроків, а не реальних дій, яких потребує Україна в боротьбі з російським агресором. Без оголошення воєнного стану розраховувати на перемогу у війні з Росією неможливо», – заявив Олег Тягнибок.

«Свободівець» також підкреслив, що міжнародне співтовариство має посилити санкції і змінити риторику щодо реальної ситуації в Україні, бо йдеться саме про українсько-російську війну.

«Ми апелюємо до світового співтовариства із закликом посилити санкції проти Росії, зокрема в питанні перекриття доступу до міжнародної платіжної системи «SWIFT» та зміни відповідної риторики на Заході, бо в нас відбувається не громадянська, а українсько-російська війна», – наголосив Олег Тягнибок.

Депутати Сейму Литви підтвердили важливість зміни ставлення Заходу до російській агресії проти України, а також наголосили на необхідності проведення реальних реформ у нашій державі.

«Україні необхідно запроваджувати реальні реформи, щоб міжнародне співтовариство зрозуміло, що ваша країна розвивається і стає европейською правовою державою. Українцям також треба підняти міжнародну емоцію, щоби світ сприймав війну на Сході України не як громадянську, а як війну з агресором Кремлем», – наголосив Андрюс Кубілюс.