Священнослужителі побажали народним обранцям мудрості, виваженості та нагадали, що законотворці несуть відповідальність не лише перед людьми, а й перед Богом.

«Нагадуємо вам про відзначену в Конституції відповідальність – не лише перед українським народом, законодавцями якого ви стали, але і перед Богом. Пам’ятайте: «За всяке пусте слово, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь в день суду: бо від слів своїх виправдаєшся, і від слів своїх осудишся» (Мф. 12:36-37)», – йдеться у зверненні Глав Церков, яке опублікував офіційний сайт УПЦ КП.

Лідери християнських Церков України нагадують депутатам, що їхню присягу почують не лише люди, але й Бог.

«Благо людині, коли вона з цим законом любові звіряє свої вчинки і ним керується у своїй роботі та житті. Благом буде для України, коли її закони матимуть основу в моральних засадах, які випливають з Божого Закон», – наголошують представники християнських Церков.

Священнослужителі бажають новообраним депутатам ВР мудрості й уміння розрізняти правду і неправду, добре і зле.

«Ми бажаємо вам, шановні народні депутати України, мудрості, виваженості, плідної роботи на благо України. Підносимо за вас свої молитви і нехай Великий Законодавець Господь допомагає вам, надихає у праці та оберігає від спокус. Бажаємо вам Божого благословення у всіх добрих починаннях!», – йдеться у документі.

Як писав Вголос, сьогодні відбувається засідання нового скликання ВРУ. Під час відкриття першого засідання нового скликання МВС підсилила охорону будівлі Верховної Ради, – туди стягнули 7 автобусів з міліцією.