Про це повідомляє «Нealthinfo».

1. Більше ніж біль в грудях

Біль у грудях не єдина може свідчити про те, що у вас проблеми з серцем. Уявіть таку ситуацію: спекотний літній день, ви працюєте в саду і косите траву. Раптово ви відчули гострий біль в щелепі. Але це вас не особливо турбує, тому що ви знаєте: проблеми з серцем означає біль в грудній клітці. І даремно! Такий ось раптовий біль в щелепному відділі може говорити саме про те, що у вас не все в порядку з серцем, і цілком може бути, що дуже близький серцевий напад. Серцеві болі можуть віддавати в різні частини тіла: плечі, руки, живіт, нижній щелепний відділ і навіть горло. Тому, відчувши біль у щелепі, негайно кидайте робити те, що ви робили, і зверніться по медичну допомогу.

2. Болі в попереку

Треба сказати, що больові відчуття в районі попереку – дуже поширене явище, яке часто пов'язують з м'язами. Але крім м'язових спазмів і крепатури вона може свідчити про проблеми з нирками. У них може виявитися камінь, який здатний зникнути самостійно, але больові відчуття завдастьє неодмінно.

3. Біль в животі

Дискомфорт в цій частині тіла можуть заподіяти проблеми з легенями, нирками, а у жінок ще і з маткою. А болю в нижньому правому куті живота можуть говорити про те, що у вас апендицит, і тоді вам терміново потрібно хірургічне втручання. Спазми в правому верхньому кутку – ознака можливих проблем з жовчним. Болі у верхній частині живота і спини можуть виявитися наслідком запалення підшлункової залози. Ясна річ, ігнорувати такі серйозні симптоми ніяк не можна.

4. Біль в литках

Як правило, цей тип болю відносять на рахунок загального стомлення після важкого робочого дня або інтенсивних занять спортом. Але якщо у вас немає розтягнення або будь-якої іншої травми, то до литкового болю потрібно придивитися уважніше. Вся справа в тому, що в наших ногах є система вен, капілярів і артерій, які несуть кров до серця. Больові відчуття можуть свідчити про небезпечні пошкодженнях вен, що супроводжуються венозним тромбозом.

5. Печіння в руках і ногах

Всім знайоме це відчуття, коли довго сидиш з підібраними ногами. Ми ще говоримо «засидів» ноги. Коли розпрямляєте їх, відчуваєте поколювання і печіння всередині. Це відбувається через слабке надходження крові. Якщо ж ви не сиділи на ногах, але, тим не менше, відчуваєте схожі симптоми, це може вказувати на пошкодження нерва. Ясна річ, такі речі ігнорувати небезпечно. Так що негайно записуйтеся на прийом до невропатолога.

6. Ломота в тілі

Вона може бути ознакою такого захворювання, як фіброміалгія. До речі, найчастіше вона турбує жінок. Характерною ознакою фіброміалгії є те, що людина стає дуже чутливою до больових відчуттів, що може навіть спричинити серйозні проблеми зі сном.

7. Біль в яєчках

Запам'ятайте, цей біль ніколи не можна ігнорувати! Причиною таких болів може бути що завгодно, починаючи від грижі і закінчуючи раком. Вони можуть бути наслідком стискання сім'явивідного канальця. Прогресування цієї проблеми може призвести до дисфункції. Ще одна причина – варикозне розширення вен.

8. Мігрені

Більшість головних болей виникає з нізвідки, але є і такі, які просто в одну мить зносять голову. Ще кажуть: «як поїзд проїхав». Якщо після такого нападу у вас погіршується зір, то це може вказувати на швидку транзиторну ішемічну атаку, або серцевий напад.

 

9. Постійні болі в суглобах

Найчастіше ці болі є наслідком віку та зношеності хрящових тканин, коли хрящова прокладка між кістками стає тоншою і вони труться одна об одну, завдаючи сильні больові відчуття. Якщо ви відчуваєте щось подібне, то швидше за все, це остеоартрит.