Про це йшлося сьогодні під час засідання виконкому Луцької міської ради, повідомляє кореспондент «Вголосу».

«У структурі захворюваності дітей віком до 1 року перше місце займають хвороби органів дихання; друге місце – перинатальні стани; третє місце – хвороби шкіри та підшкірної клітковини, четверте місце хвороби нервової системи. Серед дітей віком до 14 років за поширеністю на першому місці хвороби органів дихання, на другому – хвороби очей, на третьому – інфекційні хвороби, на четвертому – хвороби органів травлення. Серед підлітків  на друге місце виходять хвороби органів травлення, на третє – ендокринна патологія і хвороби сечо-статевої системи», – розповіла головний лікар комунального закладу «Луцька міська дитяча поліклініка» Оксана Ліщинська.

Вона наголосила, що для ефективного лікування та профілактики цих хвороб у закладі працюють вузькопрофільні лікарі-спеціалісти, до яких скеровують дітей дільничні педіатри, а загалом консультативну допомогу надають за 22 спеціальностями.

Оксана Ліщинська повідомила, що поліклініка обслуговує понад 32 тис. дітей, що проживають у Луцьку. Окрім того, реальна цифра, що включає студентів вишів та учнів середніх спеціальних навчальних закладів, які навчаються у місті і яких не зареєстровано, але їх обслуговує підліткове відділення (медогляди, щеплення, звернення), становить близько 14 тис. осіб.