Однак лікарі попереджають – це може бути небезпечним для здоров'я, пише nashamama.com.

Туалети. Це одне з найпопулярніших місць для заняття любов'ю після ліжка. Але варто задуматися, що в туалеті велика кількість мікробів, тому можна підхопити будь-яку інфекцію, наприклад, заразитися молочницею. У крайніх випадках відверта антисанітарія може виявитися причиною ешеріхіозу – гострої кишкової інфекції, викликаної бактеріями Escherichia coli, що містяться і активно розмножуються в блювотних і калових масах.

Ліс. Гінекологи не раз стикалися з випадками, коли у дівчат, які скаржилися на дискомфорт і болі в області паху, з інтимного місця вилучали травинки, ялинкові і соснові голки, мертвих мурашок і різних жуків. Живі комахи теж можуть спричинити чимало проблем під час сексу. Пари, зайняті любов'ю, часто навіть не помічають, що вони лежать на мурашниках або що уподобаний ними зручний пень просто кишить жуками.

Творче місце. Є кілька випадків, коли парочка спеціально з вечора ховається в музеї, але не з кримінальним наміром, а виключно для того, щоб віддатися сексуальним втіхам серед атмосфери високого мистецтва.

Однак бажання зайнятися сексом, наприклад, в морзі, шокує не тільки співробітників патологоанатомічних відділень, а й психологів. Щонайменше це може викликати короткочасну депресію, в більш важких випадках спостерігаються серйозні психологічні розлади – особистісні і сексуальні.

Емоційний струс в любовних стосунках, звичайно, важливий, але через нього не має страждати фізичне і психічне здоров'я людей.

 

«Вголос»