У селищі Колінківці, що неподалік Чернівців, яке є епіцентром коронавірусу в області, встановили блокпости.

Про це повідомляє “ТСН”.

Там із підозрою кілька десятків мешканців, а саме село живе в умовах надзвичайної ситуації. Сільський голова підозрює, що хворих більше і просить тести.

“У Чернівцях порожньо, людей та машин мало, але паніки немає. На відміну від сусіднього села Колінківці. За останню добу по області до лікарень доправлено десятеро людей із підозрою на коронавірус, п’ятеро із них звідти. Зараз на виїздах із села блокпости. Пускать і випускають за крайньої потреби.

За кілька днів ізоляції тут розкупили медикаменти і харчі. В селі, де мешкає 5 тисяч осіб, порожні полиці, каже сільський голова, але в обладміністрації запевняють: до колінківців все звозиться”, – йдеться у повідомленні.

У свою чергу Колінківський сільський голова Дмитро Мельник заявив, що “ліків в аптеці немає, масок немає. В магазини не завезені продукти, бо я в лікарні”.

“Наші контрольно-пропускні пункти кажуть, що їжа постачається. Тому що на штабі розглядалась ситуація, немає закритого руху для вантажів”, – каже заступниця голови облдержадміністрації Наталія Гусак.

Нагадаємо, що у МОЗ зробили тривожну заяву про коронавірус в Україні.