Шевченківський районний суд Києва обирав міру запобіжного для чоловіка, який у Києві вчинив масштабну ДТП, у якій загинуло 2 людей.

Про це повідомляє ІА Вголос.

Чоловіка привезли у суд на кареті швидкої медичної допомоги. Він був на каталці.

Під час суду лікар стверджував, що у Назаренка, який нещодавно зазнавав операційного втручання, на МРТ виявлено тромбоз на прооперованій ділянці. Він наголосив, що чоловік повинен перебувати у лікарні, бо це загрожує його життю.

Медик також зазначив, що Назаренку рекомендували обмежити психоемоційні навантаження. Водночас, за словами лікаря, прописані йому медикаменти не впливають на здатність кермувати транспортним засобом.

Суд відпустив чоловіка під цілодобовий домашній арешт. Він носитиме електронний браслет.

Адвокат підозрюваного заявив, що одна загибла родом із Вінницької області. Її тіло сьогодні із моргу забиратимуть батьки. Підозрюваний сплатить родині компенсацію.

Винуватець ДТП вибачився перед родинами загиблих. Юрій Назаренко зазначив, що готовий компенсувати їм втрати. Він пояснив, що раптово втратив свідомість, чим спричинив страшну ДТП.

"Я всю ніч не спав. Думав, як це сталось. Наче якийсь страшний сон наснився. Я завжди їздив. Перед цим мені навіть пульс зміряли. Я радів, що мені лікарі життя врятували. А тут таке", - пояснив Назаренко.

Більше новин про ДТП у центрі Києва: