"Нинішня ситуація у Верховній Раді – велика трагедія для усіх нас в Україні, адже в парламенті назбиралося близько 250 депутатів, які тільки називаються народними, але не представляють справжніх інтересів народу, хоч і ухвалюють рішення від його імені", - заявила член Виборчого блоку "Наша Україна" Лілія Григорович, коментуючи останнє рішення Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп з приводу проведення у четвер спільного засідання парламенту та уряду за участю глави держави.

"Останнім часом з вини відомих політичних сил Верховна Рада прийняла ряд безглуздих рішень. Це, зокрема, неконституційна відставка уряду, який за три місяці зробив більше, ніж попередні уряди всі разом, – зазначила народний депутат. – Керівництво Верховної Ради та його прихильники так заплуталися у своїх помилках, так залізли у пляшку, мовби той джин, що не знають, як із цієї ганьби вибратись".

"Замість того, щоб визнати неконституційність своїх рішень, вони пропонують спільне засідання Верховної Ради за участю Президента та уряду. Відомо, для чого хочуть використати це порушники конституції, - сказала парламентарій. - Я ж хочу бачити засідання таким: на ньому будуть приведені до присяги обрані та призначені члени Конституційного Суду. Бо ж ніде нема такого закону, за яким спочатку треба обрати всіх судді, а вже потім приводити їх до присяги. Зволікаючи цю процедуру, Верховна Рада теж порушує Конституцію".

"Окрім усього, Володимир Литвин закликає депутатів не давати подіям та фактам політичних оцінок, – продовжила Лілія Григорович. – Це те саме, що Тарасу Шевченку забороняли писати й малювати. Що ж то за депутат, який не висловлює свого ставлення до того чи іншого явища? Адже виборці мають знати позицію свого депутата".

"Пропонований Литвином сценарій мимоволі нагадує рядки незабутнього гумориста Павла Глазового: "То велика трагедія, а не просто драма, що такого драматурга народила мама", – підсумувала народний депутат.

Депутат