Участь у нараді взяли керівник лісовпорядної експедиції М.Карпа та начальники лісовпорядчих партій, директори лісогосподарських підприємств рівнинної частини області та головні лісничі державних підприємств лісового господарства області. Від Держуправління участь у нараді взяв перший заступник начальника Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області С.Д.Татух.

У ході наради обговорювалися питання, пов’язані з ефективним проведенням лісовпорядкування, намічені плани розвитку лісового господарства області на наступні 10 років, які мають бути запроектовані у матеріалах лісовпорядкування.

У своєму виступі перший заступник начальника Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області С.Д.Татух запропонував враховувати при проведенні лісовпорядкування інвентаризацію та винесення в натуру меж територій та об’єктів природно – заповідного фонду області, дати оцінку стану лісовідновлення та намітити заходи щодо збереження лісових культур та догляду за ними, створенню кормових полів (ремізів) у лісомисливських угіддях відповідно до нормативів, намітити заходи щодо будівництва доріг у лісах, відновлення та ремонт меліоративних систем, визначення оптимальної кількості поселень бобрів.

Заслухавши виступи відповідно до плану проведення наради та обмінявшись думками учасники наради прийняли відповідне рішення.

Після врахування зауважень і пропозицій протокол першої лісовпорядної наради щодо проведення базового лісовпорядкування у рівнинній частині Львівської області буде подано на погодження у Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області.