У вівторок, 18 листопада 2008 року, організатори фестивалю "Драбина" підготували невелике дійство для друзів та преси у каварні Coffee-in Leopolis.

Акція-презентація відбулася під гаслом "Ми прагнемо залізти високо!" Старі світлини з "Драбини", розташовані в проїзді Крива Липа, що у Львові, прикрашали великі й малі драбини, що символізувати чотири попередні фестивалі.

Відверто й щиро "Драбина" прагнула розповісти про всіх й кожного, хто долучений до організації фестивалю. "Ми творимо фестиваль, тому що нам комфортно працювати разом, нам приємно спілкуватись й долати труднощі! Ми любимо театр й заради учасників готові бути цілодобово на зв’язку", – розповідають про себе організатори.

Саме тому на дійстві актори-перформери (Оля Мацюпа, Оксана Боруцька, Соломія Стельмах, Мирон Мавко, Роман Страхалюк) прагнули показати одну велику драбинячу сім’ю з усіма її причудам, особливостями й веселощами.

Журналісти дізналися нарешті про всі "родзинки" фестивалю, отримавши справжні родзинки, які можна було смакувати під час перегляду презентації про історію створення театрального збіговиська й цьогорічних учасників.

Спеціальними гостями на зустрічі були організатори проекту МАПА (Голландія-Сербія-Україна), які проведуть чотирьохденний майстер-клас в межах фестивалю.
Дійство продовжив і завершив концерт від улюбленого гурту "Драбини" – Green Silence.

Краще й ближче познайомитись з фестивалем можна буде вже в четвер, 20 листопада на відкритті V Міжнародного молодіжного фестивалю аматорського театру "Драбина", що розпочнеться о 18.00 в Першому Українському театрі для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11 Львів).

Прога 5-ї "Драбини" тут

Крапаль про фест тут