«У відповідь на мій запит міський голова сказав, що «Львівтеплоенерго» працювало собі у збиток, тому що ціни на газ були підняті з 1 серпня 2010 року, а тариф відповідно не був підвищений. Хочу наголосити, що в першу чергу у цій ситуації відповідальність за борги, що виникли, має нести міський голова, який, побоюючись падіння свого рейтингу напередодні місцевих виборів, не підвищив тарифи на тепло та гарячу воду, хоч знав, що ціни на газ зросли», - переконаний Ігор Гладиш.

За словами Ігоря Гладиша, у Львові жодним чином не ведеться робота з боржниками за тепло та гарячу воду, а це в свою чергу сприяє зростанню боргів населення перед ЛМКП «Львівтеплоенерго», і як наслідок – боргів ЛМКП «Львівтеплоенерго» перед ДК «Газ України».

«Уряд жодним чином не причетний до того, що міська влада Львова є безгосподарною, допускає виникнення та зростання боргів споживачів, а якість послуг теплопостачання через величезні втрати тепла є незадовільною», - вважає Ігор Гладиш.

Водночас керівник фракції Партії регіонів у Львівській міській раді не відкидає тези міського голови про те, що ЛМКП «Львівтеплдоенерго» свідомо доводять до критичного стану, аби потім його «хапнути».

«Питання тільки в тому, хто доводить підприємство, яке перебуває у комунальній власності міста до такого стану. Партія регіонів стала в Україні провладною лише рік тому, у Львові ж Партія регіонів взагалі є опозиційною. Натомість «Львівтеплоенерго» балансує на межі краху впродовж останніх п’яти років. До речі, саме стільки часу у місті «хазяйнує» Андрій Садовий та команда його чиновників. У цій ситуації є доречним прислів’я: «На злодієві шапка горить», тож депутатському корпусу Львівської міської ради треба робити усе можливе для того, аби це стратегічне для міста підприємство не було доведене до банкрутства, а якісно працювало, не мало боргів та належно забезпечувало львів’ян теплом», - наголошує Ігор Гладиш.