Побудова нового готелю на вул. Вороного у Львові, де зараз є парковка, становить загрозу для архітектурного середовища міста Лева та містян.

Про це в ефірі Народного толк-шок 26 січня розповіла громадська активістка, мешканка вул. Вороного Юлія Старчак.

Зауважимо, що відповідне рішення вже давно лобіює міський голова Андрій Садовий, адже зводити цей готель збирається один з його спонсорів, екснардеп від “Самопомочі” Лев Підлісецький. 

За її словами, міська влада мотивує таке рішення тим, що місту дуже потрібний новий готель, який буде новою перлиною міста і зебезпечить інтерес мешканців. "В чому? Жодних доказів не надали", - наголосила активістка.

І пригадала: "Андрій Садовий прямо заявив, що хочемо ми того чи ні, на ділянці вулиці Вороного буде готель».

"Тому зараз виглядає, що є вільна земельна ділянка, яку віддають приватному підприємцю для влаштування свого ж бізнесу. При тому місто не отримує жодної копійки», - переконана Старчак.

При цьому, за її словами будівництво вищезгаданого готелю, це загроза для архітектурного середовища Львова, адже воно ущільнює місто і робить життя людей, які живуть у цьому мікрорайоні, набагато гіршим.

"Сьогодні місто таким рішенням просто погіршує життя громади", - вважає активістка.

Раніше ми писали:

Міський голова Львова Андрій Садовий вкотре не зважає на думку львів’ян, які виступають проти будівництва нового готелю, обмеженого вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича і пр. Т. Шевченка у м. Львові.

Більше читайте тут:

Для "своїх" закон неписаний: Садовий і його спонсори зводять готель на місці парковки у центрі Львова.