Робоча комісія Львівської ОДА звернеться до Міністерства культури та туризму України з клопотанням скерувати представників профільного управління та правової служби міністерства для поглибленого вивчення конфліктної ситуації в Національному музеї у Львові.
Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.
Таке рішення прийнято на черговому засіданні робочої групи 26 квітня.
“Музей потребує особливої атмосфери роботи. Його діяльність має відповідати Кодексу музейної етики. У вирішенні конфліктної ситуації на передньому плані повинні бути інтереси справи – ефективної діяльності музейної установи”, ― зазначив начальник управління культури ОДА Зеновій Мазурик.
Робоча група для врегулювання конфлікту в Національному музеї у Львові створена відповідно до доручення голови ЛОДА Петра Олійника. Її керівником є заступник голови облдержадміністрації Тарас Батенко.
До складу робочої групи входять Зеновій Мазурик, заступник начальника управління культури облдержадміністрації Надія Шатинська, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Львівській області Анна Оршак, начальник КРУ у Львівській області Євген Романів, начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації Степан Коссак.