ЛЬВІВ, 25 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Перший секретар ЛОК КПУ, керівник обласного штабу КПУ Олександр Калинюк заявив, що ЛОДТРК незаконно припинила трансляцію агітаційних роликів КПУ.

Про це він повідомив у коментар Presstime сьогодні.

За його словами, загалом для трансляції КПУ запропонувала 6 роликів, які мали «крутити» в ефірі 18 разів на день. «Вони прокрутили два дні: середу та четвер, а в п’ятницю у другій частині дня припинили їхню трансляцію», — сказав він.

«По всім центральним каналам вони йдуть, а тут ви вирішили, що вони не зможуть йти. Якщо вам не подобається, що в трьох роликах Симоненко говорить про Бандерівщину і це, на вашу думку, може призвести до розпалення міжнаціональної війни, то треба звернутися в ТВК як це ми зробили по КПУ оновленій або ж в суд», — додав Калинюк.

Калинюк зазначив, що без відсутності гендиректора ЛОДТРК Ярослав Климовича у ТРК йому відмовляються «дати документ, з яким би я зміг поїхати в центральний комітет».

«Я тут не можу приймати cамостійних рішень. Не я плачу за ролики. За них заплатили і тепер вимагають належних документів», — додав Калинюк.