ЛЬВІВ, 29 ВЕРЕСНЯ, КОНТЕКСТ-МЕДІА. — Львівський обласний комітет СПУ звернувся до правоохоронних органів з вимогою знайти і покарати винних у підпалі громадської приймальні Олександра Мороза у Львові, — повідомив сьогодні на прес-конференції керівник Львівського обласного штабу Олександра Мороза Євген Таліпов.
У заяві, зокрема, сказано: Не встигли правоохоронні органи відреагувати на заяву соціалістів про застосування протиправних дій щодо керівників виборчих штабів та агітаторів кандидата на пост президента України О.О. Мороза, які мали місце у Львівській області, як стався новий, ще більш брутальний акт вандалізму. О 1.45 годині в ніч з 27 на 28 вересня невідомі підпалили двері громадської приймальні О.О. Мороза по вул. Тиктора, 6/20 та осквернили стіни образливими надписами на його адресу. І тільки завдяки пильності та рішучим діям чергового П. Качагіна пожежа в будинку, де знаходяться також квартири львів'ян, була попереджена”.
На думку соціалістів, наведені факти в своїй логічній послідовності показують, що проти кандидата на пост президента України Олександра Мороза ведеться послідовна, та жорстка боротьба.
„Це, в свою чергу, свідчить про те, що, занижуючи рейтинги О. Мороза в засобах масової інформації, як ніби то неперспективного кандидата, на пост президента, з однієї сторони, та немаючи аргументів для боротьби з ним, з іншої сторони, певні політичні сили вдаються до брутального протиправного силового тиску”, — йдеться далі.
Натомість соціалісти вимагають від правоохоронних органів знайти та покарати винних у здійсненні цих протиправних дій та вжити відповідних заходів для стабілізації політичної ситуації на Львівщині.
Аналогічна заява адресована голові ЦВК Сергію Ківалову, начальнику Центрального виборчого штабу кандидата на пост президента України Олександра Мороза Йосипу Вінському, начальнику УМВСУ у Львівській області генерал-майору Олегу Салу, прокурору Львівської області Євгену Блажівському, голові Львівської ОДА Олександру Сендезі, міському голові Львова Любомиру Буняку.