Львівська обласна організація ВО „Батьківщина” оприлюднила заяву, в якій висловлюється обурення фактом розповсюдження „Укрпоштою” у скриньки мешканців Львова газети “Уїкенд”, яка „брехливо намагається очорнити безкомпромісну постать послідовної опозиціонерки Юлії Тимошенко”.
„Те, на що не спромоглася навіть продажна українська Феміда, доручено виконувати журналістам, годованим з липких рук олігархів, наляканих грядущими подіями. Переляк наростає від того, як лідер партії “Батьківщина” і однойменного парламентського блоку, зробивши ще один рішучий крок до консолідації прогресивних сил, до об’єднання всіх чесних людей країни, стала одним із засновників потужної виборчої коаліції “Сила народу”, визнала її лідером майбутнього президента України Віктора Ющенка”, ― йдеться у заяві.
„Мета ж підленької, дванадцятисторінкової рептильки, не по-українськи названої додатком газети “Уїкенд” – скомпрометувати тих, хто веде український народ на боротьбу із зажерливим кучмівським спрутом, вбити клинці розбрату, посіяти зерна недовіри”. ― вважають автори заяви.
Додаток до газети “Уїкенд” було розповсюджено у поштових скриньках мешканців Львова наприкінці минулого тижня.