Президія Львівської обласної організації партії Християнсько-Демократичний Союз звернулася до прокурора області Є.Блажівського із заявою в який просить прокуратуру розслідувати заяви кандидата в президенти Романа Козака та у випадку виявлення складу злочину, порушити проти нього кримінальну справу, ― повідомляє прес-служба ЛОО ХДС.
"Ми, як виборці, обурені провокаційними заявами кандидата в Президенти Р.Козака у яких він допускає висловлювання, що можуть привести до розпалювання національної ворожнечі в Україні, - говориться у зверненні ЛОО ХДС. - На наше переконання Р.Козак спекулює на почуттях людей, ганьбить Львівщину перед усією Україною та світом. Відповідно до чинного законодавства просимо Прокуратуру розглянути та дослідити викладені у зверненні факти та можливі порушення чинного законодавства та, у випадку виявлення складу злочину, порушити проти Р.Козака кримінальну справу. Крім цього, просимо також дослідити чи не порушив Р.Козак законодавство про авторські права, використовуючи у своїй телевізійній рекламі кадри з кінофільмів про національно-визвольні змагання".
Президія ЛОО ХДС закликала усіх виборців не голосувати на виборах Президента України за провокаторів та представників чинної влади.