Львівська обласна організація ХДС звернулася у Прокуратуру Львівської області з проханням дослідити законність використання резервного фонду обласного бюджету на 2004 рік.
Відповідний лист ЛОО ХДС скерувала сьогодні на ім’я прокурора Львівської області Євгена Блажівського, - повідомляє прес-служба ЛОО партії Християнсько-Демократичний Союз.
Як зазначається у листі до прокурора, ЛОО ХДС звернулася на адресу Львівської ОДА із запитом про використання коштів резервного фонду обласного бюджету у 2004 році.
Після аналізу отриманих від облдержадміністрації матеріалів у членів ХДС виникла підозра у нецільовому використанні значної частини коштів резервного фонду обласного бюджету.
„Відповідно до рішення сесії Львівської обласної ради № 216 від 17.12. 2003 року видатки резервного фонду обласного бюджету на 2004 рік затверджено у сумі 2,5 млн. грн. Розпорядником коштів згаданого фонду у 2004 році були управління обласної державної адміністрації. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 року "Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету" заборонено фінансування придбання житла, капітальних ремонтів та реконструкцій, надання гуманітарної допомоги. Крім цього, значна частина профінансованих призначень на аварійно відновлювальні роботи, на думку ЛОО ХДС, не підходить під класифікацію ознак надзвичайних ситуацій (наказ МНС від 22.04.2003 року № 119). Складається враження, що кошти резервного фонду скеровувались на капвкладення та ремонти, закупівлю паливно-мастильних матеріалів тощо. Невідомо також, чи проводились відповідні тендери на проведення згаданих робіт та заходів. Все це, стверджується у листі ХДС на адресу прокуратури, може свідчити про порушення чинного законодавства в частині нецільового використання бюджетних коштів та фінансових порушень посадових осіб органів виконавчої влади”, ― йдеться у листі.