Львівська обласна організація ХДС стверджує, що не звинувачує сьогоднішнє керівництво Львівської ОДА в тих чи інших зловживаннях, а намагається допомогти виправити помилки попередньої влади.
Про це заявила прес-служба ЛОО ХДС, коментуючи статтю за 13 квітня 2005 року "Чи є чорна кішка у темній кімнаті? Як ХДС шукав спадкову корупцію у новій владі" (газета "Високий Замок"), де керівник апарату Львівської ОДА В.В‘язівський коментує запит ХДС щодо оренди автотранспорту.
„В "ексклюзивному" коментарі для "ВЗ" пан В’язівський розповідає "про зовсім інші факти", що буцімто є відмінні від фактів, які наводяться у листі ХДС. Крім цього, В.В’язівський зазначає, що "ми поміняли автомобіль на дешевший, щоб увійти у рамки проплати". Однак, суть запиту ЛОО ХДС полягала в іншому. І жодної "чорної кішки" в обласній держадміністрації християнські демократи не шукають. На жаль, окремі ЗМІ подають повідомлення прес-служби ХДС частково, чим і дезорієнтують читачів та представників влади”, ― сказано в повідомленні прес-служби.
Заступник голови ЛОО ХДС з політико-правових питань Андрій Бовкун зазначає, що ХДС не звинувачує сьогоднішнє керівництво ОДА в тих чи інших зловживаннях.
„Шлейф тягнеться ще зі старої влади. Нове керівництво області заявило, що проведе аудит усіх попередніх рішень облдержадміністрації - і законність розпоряджень, і прозорість проведення тендерів. Але до цього часу про результати перевірок і аудиту нічого невідомо”, ― зазначається далі.
"Ми, навпаки, допомагаємо новій владі. Бо розуміємо, що через великий обсяг роботи, як у владі так і на партійній ниві НСНУ, до багатьох речей руки не доходять. Наше єдине прагнення, щоб нове керівництво, яке отримало величезний вотум довіри населення, не порушувало закон", - стверджує Андрій Болкун.
Hаніше ЛОО ХДС звернулась із запитом до керівництва Львівської ОДА щодо використання службового автотранспорту.