Львівська обласна організація КУН розцінює хуліганську акцію проти свого партійного офісу як політичне замовлення діючої влади.
Про це йдеться у заяві проводу ЛОО КУН, яку озвучив сьогодні на прес-конференції голова ЛОО КУН Михайло Вовк.
У заяві, зокрема, сказано: ”в ніч з 5 на 6 вересня невідомими особами атлетичної статури в кількості 6 осіб, як засвідчив сторож, здійснено провокацію, внаслідок якої розмальовано свастикою стіни фасаду приміщення ЛОО Конгресу та зірвано вивіску. За написами, що з‘явилися на стінах офісу, а також на огорожі будови простежується певна мета: мета дестабілізації політичної ситуації в місті. Отже, ми розцінюємо цей акт вандалізму, як виконання політичного замовлення. Такі політ замовлення вигідні нинішньому режимові, який розпочав безпрецедентну цілеспрямовану кампанію на залякування виборців — з одного боку і на дестабілізацію — з іншого”.
„Політ технологи, які працюють на замовлення влади, явно переслідують мету створити в Україну російську модель виборів президента. Весь світ пам‘ятає, як це відбувалось”, — йдеться далі.
В доповнення до заяви Михайло Вовк наголосив на тому, що КУН нічого спільного не має зі свастикою і йому сумно, що „влада використовує такі методи”.
Як повідомляло агентство, сьогодні у Львові вночі невідомі зірвали табличку і розписали стіну офісу ЛОО КУН свастикою та написом УНА-УНСО. Вночі свастика з’явилася також на фасаді офісу ОУН в Україні, громадської приймальної народного депутата України Андрія Шкіля та громадську приймальну „Нашої України” у Львові, а також вилито фарбу на порозі приймальної.
ЛОО УНА-УНСО заявила, що не має жодного відношення до цього.