Львівська обласна організація КУН звернулася до Президента України Віктора Ющенка з пропозицією „негайно прийняти і провадити в життя” закон про люстрацію.
Про це йдеться у відкритому листі ЛОО КУН до президента.
У листі, зокрема, зазначається: „Настав час буднів державотворення і реформ. Ми - націоналісти, активні учасники Помаранчевої революції, бачимо, що Україна при новому керівництві, яке здійснює свої перші впевнені кроки, має шанс невдовзі зайняти гідне місце в ряду розвинутих європейських держав. Але для цього необхідно зробити ще дуже багато. І, зокрема, однією з основних передумов є нівелювання спроб так званої опозиції, що причаїлася в очікуванні сприятливих умов для провокацій та шкідництва”.
У зв‘язку із цим націоналісти вимагають прийняти і впровадити в життя закон про люстрацію. На думку кунівців, одним із варіантів його реалізації міг би бути досвід прибалтійських держав;
ЛОО КУН також пропонує відкласти впровадження Конституційної реформи, яка „була прийнята в пакеті за наполяганням деяких партій з кон'юнктурних міркувань, що є порушенням самої Конституції, як основного закону України”.