Президія Львівської обласної організації "Народного Союзу Наша Україна" звернулась до голови ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко у зв'язку із оприлюдненими членом "Батьківщини" Богданом Федоришиним аудіозаписами щодо зловживань у Львівській ОДА. Текст звернення був оприлюднений сьогодні.

Подаємо повний текст звернення.
"Вельмишановна Юліє Володимирівно!

Приводом для написання цього листа стала прес-конференція генерального директора Футбольного клубу "Карпати", члена партії "Батьківщина" Богдана Федоришина (м. Львів), яка відбулася 4 липня 2005 р.

На ній пан Федоришин оприлюднив розшифровку ряду телефонних розмов, які, на його думку, вказують на корупцію, до якої нібито причетні посадовці Львівської обласної державної адміністрації.

Поза межами нашої компетенції з'ясовувати, чиї голоси записані на "плівках Федоришина", яким чином, на яких правових засадах і за чиєю санкцією було здійснено запис телефонних розмов. Це справа правоохоронних органів. Зі змісту цих розмов не випливає жодного натяку на корупцію чи зловживання, до яких можуть бути причетні теперішні посадовці Львівської облдержадміністрації, яку очолює голова ЛОО політичної партії "Народний Союз "Наша Україна" Петро Олійник.

Нашу стривоженість викликає намагання пана Федоришина інспірувати політичну справу, оскільки в тексті своєї заяви він робить саме політичні висновки. Така інсинуація завдає серйозної шкоди стосункам між обласними організаціями "Народного Союзу "Наша Україна" та ВО "Батьківщина", адже породжує непорозуміння та недовіру між керівниками та рядовими партійцями. А тому ми вітаємо заяву Львівської обласної організації ВО "Батьківщина", яка рішуче відмежувалася від заяви пана Федоришина.
Запевняємо Вас, шановна Юліє Володимирівно, що заяви окремого члена партії "Батьківщина" в жодному разі не зашкодять партнерським стосункам між нашими політичними силами, які є найближчими союзниками як на місцевому, так і на всеукраїнському рівнях. Ми й надалі будемо спільно працювати на благо нашої країни та Львівщини, втілюючи в життя програми Помаранчевої революції, Президента та Уряду України".

Як повідомляло агентство, 4 липня гендиректор ФК "Карпати", член ВО "Батьківщина" Богдан Федоришин оприлюднив аудіозаписи розмов між невідомими політиками, які компрометують голову Львівської ОДА Петра Олійника. Записи цих розмов викривають факти здирництва та корупції в діяльності голови Львівської ОДА, його зв'язки із екс-головою Львівської ОДА Степаном Сенчуком та екс-начальником Західної регіональної митниці Тарасом Козаком.
Прес-тайм