Члени Львівської обласної організації „Батьківщина” створили громадську організацію підприємців „Крок”.
Про це „Вголос” повідомив голова ЛОО ВО „Батьківщина” Іван Денькович.
„Суть полягає в тому, що є багато бізнесменів-початківців, які не мають навіть стартового капіталу і тому ми вирішили їм допомогти. Але це все-таки створюються під крилом партії. Це означає, що вони фактично забезпечують життєдіяльність партії”, - зазначив він.
Іван Денькович пояснив, що вони взяли на себе зобов’язання зробити офіс у кожному районі. „Щоб був комп’ютер, телефон, тобто, щоб були умови для існування організації”, - додав він.
Іван Денькович зауважив, що „Батьківщина” не несе перед ними зобов’язань, оскільки вони є членами партії. „Якщо вони себе нормально проявлять, то ми можемо їх рекомендувати і кандидатами в депутати”, - зазначив він.
Іван Денькович пояснив, що сама назва організації зумовлена програмою, яку прийняв Кабмін під назвою „десять років на зустріч” „Скажімо так – це перший крок”, - додав він.
Установчі збори громадської організації „Крок” відбулися у Львові в суботу, 27 березня. Участь у зборах взяли 104 особи. Головою організації обрано львівського підприємця Михайла Мужилівського