ЛОО СДПУ(О) 9 травня проведе низку заходів у Львові та області. Про це Західній інформаційній корпорації повідомив секретар ЛОО СДПУ(О), народний депутат України Ігор Шурма.
«У День перемоги активісти ЛОО СДПУ(О) покладуть квіти до військового меморіалу на Марсовому полі: ми вшануємо пам’ять воїнів Червоної армії та вояків УПА. Після цього ми покладемо квіти на Пагорбі Слави та вшануємо пам’ять жертв тоталітарних режимів біля меморіальної дошки на вулиці Замарстинівській. У парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького на майданчику перед літньою естрадою з 13.00 до 16.00 триватиме святковий концерт духового оркестру для ветеранів Другої світової війни», – наголосив Ігор Шурма.
За його словами, 9 травня Франківська РО СДПУ(О) спільно з Львівською обласною незалежною профспілкою перевізників безплатно перевозитимуть ветеранів війни та розвезуть у Франківському районі Львова продуктові пайки для ветеранів.
«Покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам організовують активісти усіх районних та міських організацій СДПУ(О) Львівщини. Крім того, Дрогобицька РО та Бориславська і Дрогобицька міські організації партії організовують польову кухню для ветеранів», – підкреслив Ігор Шурма.