Львівська обласна організація „Собор” погрожує БЮТу піти самостійно на вибори, якщо не буде дотримано їх вимог до формування виборчих списків у місцеві органи влади.

Про це заявив голова ЛОО УРП „Собор” Ростислав Новоженець.

За його словами, обласна організація парії на конференції 15 січня буде вирішувати чи йти самостійно на вибори до органів місцевого самоврядування.

„Якщо не буде дотримано попередня домовленість про 20 % до органів місцевого самоврядування ми ухвалимо рішення на конференції 15 січня і підемо на вибори самостійно”, ― зазначив він.

Ростислав Новоженець розповів, що з ВО „Батьківщина” була домовленість, що у списках блоку кандидатів на вибори всіх рівнів буде представлено 20% мандатів від партії „Собор”.

„Була конкретна домовленість на 20%, за результатами з’їзду тільки 5 осіб є у сотні списках блоку, які йдуть на вибори до Верховної Ради”, ― наголосив Новоженець.

За його словами, списки кандидатів від блоку на вибори всіх рівнів не ухвалюються на слуханнях з’їзду, а все проводиться кулуарно, а також кандидатів у списки до місцевих рад затверджують у центральному офісі партії в Києві.

„Звідки у Києві знають якого кандидата запропонувати до органів місцевого самоврядування”, ― сказав він.

Як раніше заявляв Новоженець, обласній організації УРП „Собор” було обіцяно, що відсутність їх представників у списках БЮТ до ВРУ буде компенсована при формуванні місцевих списків блоку.

Прес-Тайм