Львівська обласна організація Української народної партії зібрала 100 тисяч підписів мешканців області на підтримку визнання воїнів УПА учасниками бойових дій. Про це повідомив голова ЛОО УНП, народний депутат Олекса Гудима на прес-конференції у Львові сьогодні. За словами Олекси Гудими, загалом по Україні УНП зібрала вже 500 тис. підписів, тому на Львівщину припадає 1/5 зібраних підписів. Олекса Гудима наголосив на тому, що у с. Милятичі Пустомитівського району усі представники дорослого населення підписалися за визнання воїнів УПА учасниками бойових дій.

ЛОО УНП збирає підписи мешканців Львівщини, які досягли 16 річного віку. Олекса Гудима висловив переконання у тому, що до Дня незалежності України активісти УНП зберуть 1 млн. підписів по всій Україні. За його словами, ні Віктор Ющенко, ні Юлія Тимошенко не висловлювались проти визнання воїнів УПА учасниками бойових дій. А тому "найбільша проблема є у ВРУ", адже голова ВРУ, за словами нардепа, Володимир Литвин заявив про те, що він проти надання такого статусу воїнам УПА. За словами Олекси Гудими, 70% уряду готові проголосувати за внесення відповідного законопроекту на розгляд у ВРУ.

Як повідомляло агентство, 23 травня ЛОО УНП розпочала у Львові збір підписів за визнання збройної боротьби Української повстанської армії (УПА) національно-визвольним рухом за незалежність України. Загалом УНП планує зібрати понад два мільйони підписів.
Прес-тайм