Львівська обласна організація УРП „Собор” вимагає від українського уряду облаштувати не лише західний, але й східний кордон України.
Про це йдеться у заяві ЛОО УРП „Собор”.
У заяві, зокрема, зазначається: „Минулого тижня, 11 березня, прозвучала заява нашого Уряду про вдосконалення митних переходів на кордонах держави. Вітаємо. Більше того будуть встановлені камери, через які у Києві можна буде спостерігати які машини і з якими номерами їх перетинають. Підтримуємо. Навіть було названо в яких областях плануються такі заходи. Це Львівська, Волинська, Закарпатська, Чернівецька і Одеська”.
„Зрозуміло, але не до кінця. Виходить, що західні кордони самі небезпечні і не надійні, лише через них в Україну проникає контрабанда тисячами нелегалів з Росії, Китаю, Індії, В’єтнаму, Ірану, Іраку, Афганістану і т. ін. Чи може все навпаки, все це стосується східних кордонів? Як відомо із ЗМІ названі нелегали Південно-східної і Близько-східної Азії намагаються проникнути у Західну Європу через Росію і Україну, перетинаючи останню зі Сходу на Захід. Східні кордони, позаяк вони умовні, це товариство перетинає без проблем, а на Західних найчастіше їх зупиняють. Тоді вони осідають в Україні, особливо у Львівській області, завдаючи нам моральних і матеріальних збитків”, ― йдеться далі.
„ЗМІ навіть припускають, що отруту для кандидата в Президенти України, а нині народного президента, теж перевозили через східний кордон. Це Кучма остерігався незадоволення старшого брата, тому не розбудовував східних кордонів України. А новий український уряд обіцявся служити лише своєму народу”,― зазначається у заяві.
У зв’язку із цим Львівська обласна організація УРП „Собор” вимагає у „власного Уряду гарантувати безпеку держави однаково з усіх сторін світу”. „Тому північний, східний і південно-східний кордони мають бути так само об лаштовані як і всі решта. Там повинна бути завершена багатолітня тяганина з делімітизацією і демаркацією державних рубежів”, ― наголошується у заяві.