Львівська обласна організація УРП „Собор” звернулася до Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з проханням повернути пакет акцій ВАТ „Львівський завод телеграфної апаратури” у державну власність.
Про це „Вголос” поінформував голова ЛОО УРП „Собор” Ростислав Новоженець.
За його словами, написати таке звернення їх спонукало прохання трудового колективу підприємства.
Звертаючись до прем’єра, обласна організація УРП «Собор» наголошує, що підтримує її ідеї „щодо націоналізації незаконно приватизованих підприємств”.
„ЛОО УРП „Собор” листом за №79 від 13.10.2004р. вже зверталась до колишнього прем’єра В. Януковича з вимогою перевірити законність приватизації ВАТ „Львівський завод телеграфної апаратури”. Однак на виконання доручення КМУ ФДМУ відреагував відпискою”, ― йдеться далі.
У зверненні також зазначається, що у лютому 2002 року було продано державний пакет акцій ВАТ ЛЗТА у розмірі 78% статутного фонду. „Однак покупець ЗАТ „Українські промислові комунікації” грубо порушив умови договору купівлі-продажу. Зокрема, у підприємство досі не вкладено жодних інвестицій практично зупинене виробництво, звільняють працівників”, ― стверджують члени УРП „Собор”.
У зв’язку із цим обласна організація партії за дорученням колективу заводу просить розірвати відповідний договір купівлі-продажу та повернути пакет акцій підприємства у державну власність.