Львівська обласна організація "Єдність" не хоче заважати Львівському обкому КПУ проводити піший хід до Дня перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Про це голова ЛОО "Єдність" Роман Пак заявив в коментарі "Контекст-медіа" сьогодні.
Він заперечив умисність проведення пішого ходу по тому ж маршруту, що заявили раніше комуністи до святкування Дня перемоги.
За словами Романа Пака, на засіданні виконкому, що відбувалось з приводу проблеми перетину маршрутів, він запропонував комуністам показати усім, що учасники війни і учасники боїв за Україну є у злагоді.
"Давайте сьогодні проведемо круглий стіл і покажемо на всю Україну, що учасники війни і учасники боїв за Україну не мають претензій, що вони в злагоді. Я їм навіть сказав, що ми можемо навіть сьогодні виступити на телебаченні і завтра провести зустріч, обговорити, показати Україні і всім іншим, що ми в злагоді, що ми в мирі, що ми все забули що було, мало що було, була війна ми воювали за Україну, вони воювали за Сталіна за радянський Союз. Вони не підтримали цієї пропозиції", ― сказав Роман Пак.
Як повідомляло агентство, перший секретар ЛОК КПУ Олександр Калинюк стверджує, що Львівська обласна організація партії "Єдність" від імені регіонального об'єднання "Галицький вибір" подали заявку на проведення святкувань 9 травня і вказали маршрут, який пересікається з маршрутом комуністів.
На думку О. Калинюка, такі дії такі дії представників партії "Єдність" мають умисний характер, щоб заборони проведення святкування комуністами.
Львівський міськвиконком вже готує заяву до суду, щоб він виніс рішення про заборону проведення демонстрацій в цей день.