Відповідне рішення було прийняте під час засідання комісії сьогодні, передає кореспондент Вголосу

Директор Катехитично-педагогічного інституту Українського Католицького Університету Сестра Луїза Цюпа зазначила, що на часі прийняття нового закону про освіту в Україні, тому слід звернутися до центральних органів влади щодо затвердження юридичного статусу вчителя християнської етики. 

Вона наголосила, що в Україні наразі не напрацьовані практичні методи та підходи до викладання предмету духовно-морального спрямування. Зокрема у школах Львівщини є 6-8 предметів такого спрямування, однак люди, які займаються їх викладанням,  не мають юридичного статусу. 

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри cуспільствознавчої та культурологічної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Сохань в свою чергу пояснила, що для того, аби стати вчителем християнської етики у навчальних закладах області потрібно мати диплом педагога, а також пройти будь-які богословські курси. 

Також комісія прийняла рішення напрацювати проект звернення до Міністерства освіти України щодо обов’язкового впровадження мінімум одної години на тиждень викладання християнської етики в учнів 1-11 класів шкіл. Звернення буде відправлено до центральних органів від імені обласної ради.