Муніципальні депутати в цьому зв'язку випустили звернення до земляків, в якому закликали їх утриматися від споживання м'яса по понеділках.

Таким чином місто стало найбільшим населеним пунктом планети, що вступили в глобальну кампанію по скороченню споживання м'яса заради збереження здоров'я людей і поліпшення екологічної ситуації в світі.

Кампанія носить суто добровільних характер - ні місцева влада, ні поліція не будуть полювати на тих, хто вирішив дозволити собі в понеділок котлету або біфштекс. Міська рада лише висловив надію, що його рішення покладе початок традиції відмови від м'яса хоча б раз на тиждень.

Депутат Джан Перрі сказала, що, за даними медиків, навіть тимчасова відмова від вживання м'яса здатний істотно поліпшити стан здоров'я людини. «Ризик серцево-судинних захворювань знижується на 19 відсотків», - пояснила вона.

«Жест, звичайно, символічний. Але, сподіваємося, люди почнуть замислюватися над тим, що і як вони їдять», - також сказала Перрі. За статистикою, США посідає перше у світі місце за кількістю людей, які страждають від ожиріння.

Джерело: Лента