Карпати, гірська річка, багато риби, і Ви... Один на один з дикою природою... Спіймав рибку - відпустив, спіймав - відпустив...

Чи ось так: сплав по Дністру, риболовля прямо не вилазячи з човна, навколо не менше природної краси, ніж у Карпатах... Ще один рай земний, втеча від надокучливого люду, від міста та роботи, врешті-решт трохи чистого повітря для змученого мозку.

Як Вам такий варіант? І їхати далеко не треба. Замовив собі риболовний тур, і відпочивай з миром... Тут не обов'язково бути професіоналом. Досить лише бажання мати та настрій відповідний (а ще трохи грошей не завадить, бо навіть сир у мишоловці на шару не дають).

Якщо з ночівлею в наметах у Вас не дуже, тоді краще поїхати до якої-небудь відпочинкової бази з повним сервісом (типу 3-разове харчування, комфортабельні будиночки на самому березі річки чи озера і т.д.) і гарними краєвидами. Тиждень тиші та спілкування з рибою, і Ви як нова монетка!

Справжніх фанатів риболовлі можуть зацікавити і більш екзотичні тури, адже порибалити можна не лише на території неньки-України.

Загалом, різних риболовних турів зараз вистачає. На будь-який смак, навіть самий вибагливий. Тому жодних проблем з пошуками у Вас не буде.

Можна спробувати щастя у Бразилії, на берегах (і не тільки) Амазонки, осягнути всю красу тропічного лісу, спіймати амазонського окуня... Все, що завгодно, за ваші гроші!

Пропонуються різні тури до рік та озер Азії, в Канаду, на Камчатку, в Африку, на Аляску, в Аргентину, на Сейшельські острови... Екзотики море! Знайомства з крокодилами, тубільцями, струмом першого ліпшого ската. Трохи екстріму і в цій справі (у риболовлі) не завадить.

Залишається тільки згребти всі свої вудки, хробачків-комашок та інше спорядження, і в дорогу! По акул, форель та інших окунів.