На засіданні робочої групи зі збереження культурних цінностей, зібраних Борисом Возницьким, одноголосно була вибрана на посаду директора картинної галереї Лариса Возницька.

«Коли робоча група зупинилась на кандидатурі Лариси Возницької, ми мали на увазі, що з 50-ти років праці Бориса Григоровича у цій ділянці, пані Лариса 40 років працювала з батьком, була його помічником. Лариса Возницька є головою асоціації реставраторів і  прекрасно знає галерею, ті об’єкти, якими галерея опікується. В додатку вона знала усі плани, наміри, сподівання і побажання свого батька. Найбільш доречно було передати їй керівництво комплексом», – розповів Герой України, громадський діяч Юрій Шухевич. 

«Найбільш ймовірним варіантом і ми б хотіли цього, аби картинну галерею очолила Лариса Возницька, яка є авторитетним працівником, фаховим музейником, яка могла б продовжити лінію свого батька, в тому сенсі, що вона знає які цінності: культурні, духовні, моральні сповідував її батько і яка могла б навколо себе об’єднати тих фахівців, які б займалися іншими питаннями: поточними, міжнародними, менеджерськими», – зазначив письменник Роман Лубківський. 

Наразі до Міністерства культури члени робочої групи уже надіслали листа з пропозицією назначити на посаду директора Львівської національної картинної галереї Ларису Возницьку. Міністерство, за словами Лубківського, в свою чергу запросило документи трьох осіб: Володимира Пшика, Ігора Хомина та Лариси Возницької.

Фото Йосипа Марухняка