24 грудня на Театральному майдані Луцька близько півсотні жителів обласного центру взяли участь у написанні послання Путіну В.В., в якому висловлювали все що думали про газовий шантаж Росією. Захід був ініційований Волинською обласною організацією «Молодіжний Союз Наша Україна» в рамках Всеукраїнської акції «Зупинимо газовий шантаж України!». Про це повідомили у прес-службі ВОО МСНУ.

У посланні, зокрема, йдеться:

«Пане Путін! Газова хвороба лікується чорними таблетками!!!»

«Ганьба кегебісту Путіну. Українці згідні посидіти в холодних квартирах, але від незалежності своєї держави не відмовимося.»

«Путіну В.В. Позиція Росії і «Газпрому» суперечить договору про стратегічне партнерство наших країн. Ми не проти Росії, ми проти політичного шантажу.»

«Руки геть від українських газопроводів. Давіться своїм газом самі. Ми підтримуємо нашого Президента і його позицію».Цікаво й те, що волиняни очікують відповіді від Глави Російської Федерації, бо лишили йому електронну адресу для відповіді — [email protected]

Після закінчення акції, активісти «Молодіжного Союзу Наша Україна» запакували звернення лучан у метрову поліетиленову трубу, написали адресу Посольства РФ в Україні і відправили його з центрального поштового відділення Луцька.

ЗІК