Як повідомлено на сайті голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля, за вчорашній день та минулу ніч зафіксовано 28 обстрілів із боку бойовиків «ЛНР», у зоні ураження опинилися Станиця Луганська, Щастя, Кримське, Трьохізбенка, Кряківка, Чорнухине, Золоте, Попасна.

«Щастя протягом учорашнього дня тричі потужно обстріляли з боку Веселої Гори (контрольована бойовиками територія), – повідомив Геннадій Москаль. – Реактивні снаряди від «Градів» вибухали поблизу фільтраційного пункту (вибуховою хвилею та осколками пошкоджено фасад будівлі), а також у самому центрі міста: на вулицях Леніна, Республіканській та Радянській. Близько 16:00 внаслідок обстрілу загинув мирний мешканець, 57-річний чоловік, що проходив вулицею. Ще двоє людей – 59-річна жінка та 68-річний чоловік – отримали осколкові поранення, їх доправили в лікарню. Є прямі попадання снарядів у житлові багатоквартирні будинки, всього на трьох вулицях у центрі міста пошкоджено 12 будинків (деякі серйозно)».

Останній обстріл Щастя трапився сьогодні після 03:00. Постраждалих серед мирних мешканців немає, як і значних руйнувань інфраструктури. Зранку в місті тихо, системи життєзабезпечення (центральна вода, газ, світло, тепло) функціонують усюди, за винятком мікрорайонів, що потрапили в зону обстрілів.

Учора вночі під обстріли потрапило також с. Кримське Новоайдарського району, що недалеко від 31-го блокпоста на «Бахмутці». Снарядами від «Градів» перебито лінії електропередач, зникло світло. Сьогодні вранці представники місцевої влади почали подвірні обходи, наслідків обстрілу поки що не відомо, оскільки із селом немає зв’язку.

Ще одна гаряча точка Луганщини – Трьохізбенка, яку обстрілювали майже всю ніч з артилерії, мінометів та «Градів». Люди ночували в підвалах, унаслідок обстрілів пошкоджено кілька будинків, інформацію про постраждалих уточнюють. У селі немає ні світла, ні води, ні газу, ні телефонного зв'язку.