Про це сказано в офіційній доповіді місії.

Вчора, 4 лютого, в 11:06 за місцевим часом, патруль ОБСЄ їхав з Луганська в напрямку Станиці Луганської. Приблизно в 700 метрах від південного кінця моста вибухнули три мінометні міни, що є територію, яку контролює «ЛНР».

Перший вибух пролунав приблизно в 40 метрах попереду і ліворуч від рухомого транспортного засобу спостерігачів ОБСЄ. Після того, як конвой розвернувся, через десять секунд після першого вибуху, приблизно в 50 метрах праворуч від передового автомобіля стався другий вибух.

Останній вибух стався, коли спостерігачі почали від'їжджати убік Луганська. У доповіді наголошується, що цей вибух було чутно, але не було видно – ймовірно, він стався за конвоєм СММ ОБСЄ.

За оцінками спостерігачів, міномети, можливо 82-мм, знаходилися на північно-західному напрямку. Після того, як конвой залишив місце обстрілу, спостерігачі більше не чули вибухів.

Нагадаємо, сьогодні Луганська ОДА повідомила про обстріл Станиці Луганської касетними боєприпасами, внаслідок якого поранено двох силовиків, пошкоджено райдержадміністрацію.