Президент Білорусі Олександр Лукашенко призначив посла в Сполучені Штати Америки, вперше за останні 12 років.

Про це повідомляє БЕЛТА.

Послом Мінська у Вашингтоні став заступник міністра закордонних справ країни Олег Кравченко. Відзначається, що посада посла Білорусі в США була вакантною 12 років. Про відновлення диппредставництв на рівні послів Мінськ і Вашингтон заявили у вересні 2019 року, коли Лукашенко зустрічався із заступником державного секретаря США з політичних питань Девідом Хейлом.

Також призначено послів у Нідерланди, в Австрію, у Велику Британію та Казахстан.

У вересні минулого року США і Білорусь домовилися відновити диппредставництво на рівні послів. Раніше керівництво диппредставництв було на рівні тимчасово повірених.

Перед цим у серпні Лукашенко запропонував раднику президента США з національної безпеки Джону Болтону "відверто і по-дружньому" обговорити питання відносин між країнами і почати відносини Білорусі і США "з чистого аркуша".

Як повідомляв «Вголос», розслідувацькі проєкти The Insider та Bellingcat, німецьке видання Der Spiegel і видавництво McClatchy опублікували спільний матеріал про австрійця Яна Марсалека — колишнього топ-менеджера Wirecard, якого розшукують по всьому світу через аферу на 2 млрд євро.