Лукашенко зазначив, що нещодавно зустрічався з президентом України Віктором Януковичем і обговорював це питання.

«Ми чітко дали зрозуміти тим, хто хотів би вступити в єдиний економічний простір: будь ласка, двері відкриті», - підкреслив Лукашенко.

За його словами, зараз інтерес до вступу до Митного союзу демонструє ціла низка країн, у тому числі Таджикистан і Киргизія, а також В’єтнам.

«Жодних вибіркових приєднань до якихось окремих документів, ми констатували, бути не може - лише до всього блоку. Виконали умови - будь ласка, приходьте, співпрацюватимемо», - стверджує Лукашенко.

Країни ЄврАзЕР сьогодні, 19 грудня, після засідання Вищої євразійської економічної ради - найвищого органу Митного союзу і Єдиного економічного простору - підписали дев’ять документів, включаючи бюджет Євразійської економічної комісії на 2013 рік. Підписані документи про реалізацію основних напрямів інтеграції, про ліквідацію комісії Митного союзу, про внесення змін до рішення міждержради ЄврАзЕР від 27 листопада 2009 року.

Лукашенко зазначив, що глави Росії, Білорусі і Казахстану мають намір надалі зустрічатися мінімум тричі на рік по черзі у кожній з країн, аби інтенсивніше продовжувати роботу по інтеграції.

Джерело: Кореспондент