Про це повідомляє Інтерфакс-Білорусь

Таким чином глава держави прокоментував заяву президента Європейської комісії Жозе Мануеля Баррозу про те, що його участь у саміті з ядерної безпеки в Києві можлива тільки за відсутності на ньому президента Білорусі. "Що стосується таких козлів, як Баррозу та інших ... Ну, хто такий Баррозу? Був якийсь Баррозу в Португалії, але вигнали його і влаштували в Єврокомісію. Я найменше дивлюся, що де хто ляпнув з європейських чиновників. Їх там тисячі ", - заявив А. Лукашенко.

Він також запропонував поставити запитання керівництву Україні з приводу своєї неучасті в чорнобильських заходах разом з президентами України і Росії. "Поставте це запитання Януковичу: чому білоруський президент не присутній на їх заходах. Це ви у них запитайте. На жаль, " вшивості "вистачає у нинішнього керівництва України", - заявив О. Лукашенко журналістам у вівторок.

"Напрошуватися я ні до кого не збираюся, і бути якимось підспівувачем я не збираюся ні в одного президента, ні в іншого", - сказав глава білоруської держави.

«Найголовніше для мене - це ці святі дні. В ці дні я завжди буваю тут (в чорнобильських регіонах). Я завжди приїжджаю на цю землю, я живу тут практично тиждень», - сказав президент Білорусі. "Так, може бути, зручніше віночок покласти і поїхати. А мені треба працювати, бачити своїми очима, що треба тут ще зробити.", - відзначив глава держави.