Директор центру суспільно-інформаційних технологій і політолог Валерій Димов пояснив, яке політичне майбутнє чекає Юрія Луценка

Про це він розказав у коментарі «Вголосу».

«В теорії можливо все. Ми вже говорили про пана Луценка, коли він поїхав до Лондона вчити англійську мову, сподіваючись, що він буде свідчити у суді чи в конгресі. Тоді він намагався таким чином привернути до себе увагу і бути у фокусі ЗМІ. Той факт, що його дружина склала мандат, а вона очолювала фракцію, і сам Луценко, який зараз є «на слуху» із негативного боку, теж може свідчити про те, що таким чином знову привертається увага суспільства.

На посаді генпрокурора Юрій більше займався політикою, ніж розслідував різні справи. Нам не було сказано напряму, але все ж дали зрозуміти, що він також намагався вплинути на взаємини США і України. Все це та інші інформаційні приводи, в принципі, дають відповідь на запитання, чи є у нього політичне майбутнє», – сказав Валерій Димов.

«Якщо говорити про політичні сили, які заявляють, що вони є новою якістю («Слуга народу» та інші нові партії), то вони навряд чи захочуть утворювати союзи із тими політиками, які є з минулого. Луценко просто не включиться у їхні розклади. А всі інші політичні сили дуже добре знають бекґраунд Луценка. Він був у партії «Наша Україна», потім очолював «Народну самооборону», яка пізніше у повному складі перебігла до Януковича і таке інше. Іншими словами, для них він теж буде токсичним. Йому зараз буде важко віднайти себе.

Але знаючи минуле пана Луценка, я думаю, що він буде робити спроби повернутись. Мені здається, що вони будуть невдалими, але ймовірність того, що Юрій Луценко буде в політиці, не нульова. Спроби будуть і ми за ними будемо спостерігати в інформаційному просторі», – додав політолог.

Більше читайте тут: “Юра прощай?”